Mastercard® Smart Data

Maliyetlerinizi takip etmek ve verimliliğinizi artırmak için şirket harcamalarınızı en ince ayrıntısına kadar anlamanıza yardımcı olan araçları size sağlıyoruz

Akıllı, ağ tabanlı gider yönetimi uygulaması

Kayıp fatura ve masraf formlarına veda edin. Etkili online gider yönetimi çözümleri ile şirketinizin ihtiyacı olan harcama yönetim ve kontrolünü elde edin, kapsamlı harcama raporları oluşturun ve verilerin muhasve sisteminize doğru şekilde entegra olmasını sağlayın. Hızlı, kolay ve verimi şekilde iş Yönetimi yapın.

Basitleştirilmiş/Kolaylaştırılmış gider yönetimi

Siz ve/veya çalışanlarınız Mastercard ödeme araçlarını kullandığında, satın alma ile ilgili bilgiler takip edilir ve otomatik olarak kart hesabı bilgileri ile birleştirilir. Böyleve, gözden geçirmeniz ve onaylamanız için gereken detaylı bilgiye kolayca ulaşırsınız.

Esnek raporlama

Smart Data, özel taslakları, gelişmiş filtreleme seçenekleri ve standart raporlamaları ile ihtiyacınız olan raporları size sunarak işletmenize hizmet eder. Ayrıca, kendinize özel rapor oluşturabilmenizi sağlayarak; dilediğiniz zaman sürdürülebilir planlamalar yapmanıza olanak verir. Tedarikçilerilerinizin, vergi işlemlerinizin ve birçok işleminizin takibi ile ilgili detaylı raparlar oluşturur. 

Kontrollü harcama

Paranızın tam olarak ne için harcandığını anlamak giderlerinizi yönetirken kritiktir. Bu yüzden Smart Data size tek tek şirket veya şirket kategorisi bazında kart harcamalarını takip bilgisini verir.

Kolay entegrasyon

Aktarım gücü ile işletmenize özel olarak oluşturulan dosyaların muhasabe sisteminize ya da yazılımınıza entegrasyonunu kolayca sağlayabilirsiniz. EK olarak, özel veri analizi için Microsoft Excel® dosyaları oluşturabilirsiniz. Aktarım işaretleri ile de yüklenen işlemleri işaretleyerek, muhasebesel tekrarı ortadan kaldırabilirsiniz.

Mastercard SmartData hizmeti alabileceğiniz bankalar

Citibank

HSBC Bank