Küçük Ölçekli İşletmeler İçin Çözümler

Mastercard, şirketinize ait olan banka kartı, kredi kartı ya da ön ödemeli kart çözümleri ile harcamalarınızı kontrol edebileceğiniz, yönetebileceğiniz ve ayrıcalıklı hizmetlere ulaşabileceğiniz ödeme seçeneklerini size sunar.

Mastercard® BusinessCard Banka Kartı

Şirketinize ait banka kartınız ile şirket harcamalarınızı kayıt altına alarak; nakit akışınızı düzenleyebilir ve harcamalarınızı kontrol altına alabilirsiniz. Ayrıca, Mastercard kartlarının sunduğu iş ve seyahat ile ilgili avantajlardan yararlanabilirsiniz.

Mastercard BusinessCard

Mastercard BusinessCard ile şirketinize ait harcamaları kolayca takip edebilir ve şirketinizin nakit akışını kontrol altına alabilirsiniz.

Mastercard Professional Kredi Kartı

Mastercard Professional Kredi Kartı kullanarak; kişisel harcamalarınızı, işletme harcamalarınızdan ayrı tutabilirsiniz. Böylece, harcamalarınızı kolayca yönetebilirsiniz.

Mastercard Global Service™

Her an, her yerde ve her dilde anlık olarak hizmet alabileceğiniz, Mastercard Global Service hizmeti sayesinde, kayıp ve çalıntı kart ile ilgili işlemlerinizi ATM’ler üzerinden ya da hesabınızdaki sorulara cevap vererek gerçekleştirebilirsiniz. Böylece, acil kart hizmeti veya nakit avans çekme ayrıcalıklarından faydalanabilirsiniz.