Keyifili bir yolculuğun başlangıcı için

St. Petersburg – Pulkova Havalimanı Mastercard Business Lounge Hizmeti.

Kullanım koşulları (5 Eylül 2018 itibariyle): Herhangi bir ülkede basılan World Elite Mastercard® kart sahiplerine indirimli kullanım hakkı.

World Elite Mastercard® kart sahibi olan kişi yanına 1 yetişkin ve 12 yaşına kadar 2 çocuk alabilir. 2 yaşın altındaki çocuklar için bir sınırlama yoktur. Mastercard® World Black Edition kart sahipleri için 1 kişilik ücretlendirme 1500 rubledir ve 2 ila 12 yaş arasındaki çocuklar için - yetişkin bir yolcu için ücretinin % 50'si alınmaktadır. Ebeveynlerinin eşlik ettiği 2 yaşın altındaki çocuklar ücrete tabi değildir.

Hizmet saatleri: Lounge hizmeti haftada 7 gün ve 24 saat hizmet verilmektedir. Mastercard Business Lounge'da maksimum kalış süresi 5 saattir, günde bir defadan fazla ziyaret yapılamaz.

ÖNEMLİ: Kart sahibinin aynı veya farklı bankalardan basılan birden fazla World Elite Mastercard® kartı varsa , kartlardan yalnızca biri geçişte dikkate alınır. Mastercard Business Lounge'ı ziyaret etmek için girişte World Elite Mastercard® kartınızı ibraz etmeniz gerekir. Kredi kartı sahibinin adı ve soyadı, biniş kartındaki isim ile aynı olmalıdır.