Keyifili bir yolculuğun başlangıcı için

Moskova - Sheremetyevo Havalimanı E Terminali kalkış bölgesindeki Mastercard Business Lounge Hizmeti.

Kullanım koşulları (1 Eylül 2017 itibariyle): Herhangi bir ülkede basılan World Elite Mastercard® kart sahiplerine indirimli kullanım hakkı.

World Elite Mastercard® kart sahibi olan kişi yanına 1 yetişkin ve 12 yaşına kadar 2 çocuk alabilir. 2 yaşın altındaki çocuklar için bir sınırlama yoktur. Yetişkin olan 1 kişi için ücretlendirme 1500 rubledir. 2 ila 12 yaş arasındaki çocuklar için - yetişkin bir yolcu için ücretinin % 50'si alınmaktadır. Ebeveynlerinin eşlik ettiği 2 yaşın altındaki çocuklar ücrete tabi değildir.

Business Lounge en fazla 70 kişiye hizmet sağlamaktadır.

Hizmet saatleri: Lounge hizmeti haftada 7 gün ve 24 saat hizmet verilmektedir. Mastercard Business Lounge'da maksimum kalış süresi 5 saattir, günde bir defadan fazla ziyaret yapılamaz.

ÖNEMLİ: Kart sahibinin aynı veya farklı bankalardan basılan birden fazla World Elite Mastercard® kartı varsa , kartlardan yalnızca biri geçişte dikkate alınır. Mastercard Business Lounge'ı ziyaret etmek için girişte World Elite Mastercard® kartınızı ibraz etmeniz gerekir. Kredi kartı sahibinin adı ve soyadı, biniş kartındaki isim ile aynı olmalıdır.

Kişisel eşyalarınızı Mastercard Business Lounge'da unuttuysanız; + 7-495-578-08-77 numaralı telefondan bize ulaşın. Çözüm için sizi yönlendireceğiz.