Mastercard® Yurtdışı İndirimleri

Geçerlilik Tarihi: 1 Ocak 2020 – 30 Haziran 2020

 

1.500 HKD ve üzeri harcamanızda 150 HKD para iadesi kazanın.

Katılan Mağazalar

Hak kazanan işlemler yalnızca Mastercard tarafından işlenenlerle sınırlıdır ve yalnızca işlem ülkesi dışında verilen uygun bir Mastercard kartıyla yapılabilir. Uygun kart sahibi başına bir işlemle sınırlıdır. Harcama tek seferde 1.500 HKD ve üzeri olması gerekmektedir.

 

Fumi'de 1.500 HKD ve üzeri harcamanızda 10% para iadesi kazanın.

Katılan Mağazalar

Hak kazanan işlemler yalnızca Mastercard tarafından işlenenlerle sınırlıdır ve yalnızca işlem ülkesi dışında verilen uygun bir Mastercard kartıyla yapılabilir. Maksimum para iadesi kart başına 300 HKD'dir. Uygun kart sahibi başına bir işlemle sınırlıdır.

 

Kyoto Joe'da 'da 1.500 HKD ve üzeri harcamanızda 10% HKD para iadesi kazanın.

Katılan Mağazalar

Hak kazanan işlemler yalnızca Mastercard tarafından işlenenlerle sınırlıdır ve yalnızca işlem ülkesi dışında verilen uygun bir Mastercard kartıyla yapılabilir. Maksimum para iadesi kart başına 300 HKD'dir. Uygun kart sahibi başına bir işlemle sınırlıdır.

Porter House'da 1.500 HKD ve üzeri harcamanızda 10% para iadesi kazanın.

Katılan Mağazalar

Hak kazanan işlemler yalnızca Mastercard tarafından işlenenlerle sınırlıdır ve yalnızca işlem ülkesi dışında verilen uygun bir Mastercard kartıyla yapılabilir. Maksimum para iadesi kart başına 300 HKD'dir. Uygun kart sahibi başına bir işlemle sınırlıdır.

 

Tokio Joe'da 'da 1.500 HKD ve üzeri harcamanızda 10% HKD para iadesi kazanın.

Katılan Mağazalar

Hak kazanan işlemler yalnızca Mastercard tarafından işlenenlerle sınırlıdır ve yalnızca işlem ülkesi dışında verilen uygun bir Mastercard kartıyla yapılabilir. Maksimum para iadesi kart başına 300 HKD'dir. Uygun kart sahibi başına bir işlemle sınırlıdır.

Lock Cha Tea House'da 400 HKD ve üzeri yemek ve içecek harcamanızda 10% para iadesi kazanın.

Katılan Mağazalar

Hak kazanan işlemler yalnızca Mastercard tarafından işlenenlerle sınırlıdır ve yalnızca işlem ülkesi dışında verilen uygun bir Mastercard kartıyla yapılabilir. Maksimum para iadesi kart başına 300 HKD'dir. Uygun kart sahibi başına bir işlemle sınırlıdır. Teklif sadece şu iki mağazada geçerlidir ve alışveriş lokal para birimi ile yapılmalıdır; (1) 01-G07 Tai Kwun 10 Hollywood Road Central (2) G/F The K.S. Lo Gallery 10 Cotton Tree Drive Admiralty.

THANN Hong Kong'da 500 HKD veya daha fazla harcayın, 50 HKD para iadesi alın.

Hak kazanan işlemler Mastercard tarafından işlenenlerle sınırlıdır ve yalnızca işlemin yapıldığı ülke dışında verilen uygun bir Mastercard kartla yapılabilir. Teklif aşağıdaki katılımcı mağazalarda geçerlidir: THANN KWAI FONG, THANN MONG KOK ve THANN K11 MUSEA.

Regal Airport Hotel'deki otel konaklamalarınızda 950HKD veya daha fazla harcama yaptığınızda%8 para iadesi kazanın.

Hak kazanan işlemler Mastercard tarafından işlenenlerle sınırlıdır ve yalnızca işlemin yapıldığı ülke dışında verilen uygun bir Mastercard kartla yapılabilir. Teklif, www.booking.regalhotel.com adresinden doğrudan yapılan rezervasyonlarda 950 HKD ve üzeri harcamalarda geçerlidir. Müşteriler 500 HKD'ye kadar para iadesi, promosyon ve 1 Nisan ve 30 Haziran 2020 tarihleri arası konaklama süresi kazanabilir. Müşteriler uygun Mastercard ile www.booking.regalhotel.com adresinde tam ödeme yapmalıdır. Üçüncü taraf kanallardan yapılan ödemeler bu tekliften faydalanamaz. Teklif diğer promosyonlar, kuponlar, teklifler ve indirim kartları ile birlikte kullanılamaz. Herhangi bir anlaşmazlık durumunda, Regal Airport Hotel ceza, nihai karar ve ücret alma hakkını saklı tutar.

Regal Hongkong Hotel'deki konaklamalarınızda 800HKD veya daha fazla harcama yaptığınızda %8 para iadesi kazanın.

Hak kazanan işlemler Mastercard tarafından işlenenlerle sınırlıdır ve yalnızca işlemin yapıldığı ülke dışında verilen uygun bir Mastercard kartla yapılabilir. Teklif, www.booking.regalhotel.com adresinden doğrudan yapılan rezervasyonlarda 800 HKD ve üzeri harcamalarda geçerlidir. Müşteriler 500 HKD'ye kadar para iadesi, promosyon ve 1 Nisan ve 30 Haziran 2020 tarihleri arası konaklama süresi kazanabilir. Müşteriler uygun Mastercard ile www.booking.regalhotel.com adresinde tam ödeme yapmalıdır. Üçüncü taraf kanallardan yapılan ödemeler bu tekliften faydalanamaz. Teklif diğer promosyonlar, kuponlar, teklifler ve indirim kartları ile birlikte kullanılamaz. Herhangi bir anlaşmazlık durumunda, Regal Hongkong Hotel ceza, nihai karar ve ücret alma hakkını saklı tutar.

Regal Kowloon Hotel'deki otel konaklamalarınızda 800HKD veya daha fazla harcama yaptığınızda %8 HKD para iadesi kazanın.

Hak kazanan işlemler Mastercard tarafından işlenenlerle sınırlıdır ve yalnızca işlemin yapıldığı ülke dışında verilen uygun bir Mastercard kartla yapılabilir. Teklif, www.booking.regalhotel.com adresinden doğrudan yapılan rezervasyonlarda 800 HKD ve üzeri harcamalarda geçerlidir. Müşteriler 500 HKD'ye kadar para iadesi, promosyon ve 1 Nisan ve 30 Haziran 2020 tarihleri arası konaklama süresi kazanabilir. Müşteriler uygun Mastercard ile www.booking.regalhotel.com adresinde tam ödeme yapmalıdır. Üçüncü taraf kanallardan yapılan ödemeler bu tekliften faydalanamaz. Teklif diğer promosyonlar, kuponlar, teklifler ve indirim kartları ile birlikte kullanılamaz. Herhangi bir anlaşmazlık durumunda, Regal Kowloon Hotel ceza, nihai karar ve ücret alma hakkını saklı tutar.

Regal Oriental Hotel'deki otel konaklamanızda 800HKD veya daha fazla harcama yaptığınızda %8 para iadesi kazanın.

Hak kazanan işlemler Mastercard tarafından işlenenlerle sınırlıdır ve yalnızca işlemin yapıldığı ülke dışında verilen uygun bir Mastercard kartla yapılabilir. Teklif, www.booking.regalhotel.com adresinden doğrudan yapılan rezervasyonlarda 800 HKD ve üzeri harcamalarda geçerlidir. Müşteriler 300 HKD'ye kadar para iadesi, promosyon ve 1 Nisan ve 30 Haziran 2020 tarihleri arası konaklama süresi kazanabilir. Müşteriler uygun Mastercard ile www.booking.regalhotel.com adresinde tam ödeme yapmalıdır. Üçüncü taraf kanallardan yapılan ödemeler bu tekliften faydalanamaz. Teklif diğer promosyonlar, kuponlar, teklifler ve indirim kartları ile birlikte kullanılamaz. Herhangi bir anlaşmazlık durumunda, Regal Oriental Hotel ceza, nihai karar ve ücret alma hakkını saklı tutar.

Regal Riverside Hotel'deki otel konaklamanızda 800HKD veya daha fazla harcama yaptığınızda %8 para iadesi kazanın.

Hak kazanan işlemler Mastercard tarafından işlenenlerle sınırlıdır ve yalnızca işlemin yapıldığı ülke dışında verilen uygun bir Mastercard kartla yapılabilir. Teklif sadece 800 HKD ve üzeri tek seferde harcama için Regal Riverside Hotel'de geçerlidir. Müşteriler 1 Nisan-30 Haziran 2020 tarihleri arasında promosyon ve konaklama süresi ile 400 HKD'ye kadar para iadesi kazanabilirsiniz. Müşteriler www.booking.regalhotel.com uygun Mastercard ile tam ön ödeme yapmalıdır. Üçüncü taraf kanallardan yapılan ödemeler için bu teklif geçerli değildir. Teklif diğer promosyonlar, kuponlar, teklifler ve indirim kartları ile birlikte kullanılamaz. Teklif, promosyon döneminde kart sahibi başına üç itfa ile sınırlıdır. Herhangi bir anlaşmazlık durumunda, Regal Riverside Hotel ceza ve nihai karar için ücret alma hakkını saklı tutar.

iclub Wanchai Hotel'deki konaklamanızda 800HKD veya daha fazla harcama yaptığınızda %8 para iadesi kazanın.

Hak kazanan işlemler Mastercard tarafından işlenenlerle sınırlıdır ve yalnızca işlemin yapıldığı ülke dışında verilen uygun bir Mastercard kartla yapılabilir. Teklif, www.booking.regalhotel.com adresinden doğrudan yapılan rezervasyonlarda 800 HKD ve üzeri harcamalarda geçerlidir. Müşteriler 200 HKD'ye kadar para iadesi, promosyon ve 1 Nisan ve 30 Haziran 2020 tarihleri arası konaklama süresi kazanabilir. Müşteriler uygun Mastercard ile www.booking.regalhotel.com adresinde tam ödeme yapmalıdır. Üçüncü taraf kanallardan yapılan ödemeler bu tekliften faydalanamaz. Teklif diğer promosyonlar, kuponlar, teklifler ve indirim kartları ile birlikte kullanılamaz. Herhangi bir anlaşmazlık durumunda, iclub Wan Chai Hotel ceza, nihai karar ve ücret alma hakkını saklı tutar.

Iclub Fortress Hill Hotel'de konaklamanız için 700HKD veya daha fazla harcama yaptığınızda %8 para iadesi kazanın.

Hak kazanan işlemler Mastercard tarafından işlenenlerle sınırlıdır ve yalnızca işlemin yapıldığı ülke dışında verilen uygun bir Mastercard kartla yapılabilir. Teklif, www.booking.regalhotel.com adresinden doğrudan yapılan rezervasyonlarda 700 HKD ve üzeri harcamalarda geçerlidir. Müşteriler 200 HKD'ye kadar para iadesi, promosyon ve 1 Nisan ve 30 Haziran 2020 tarihleri arası konaklama süresi kazanabilir. Müşteriler uygun Mastercard ile www.booking.regalhotel.com adresinde tam ödeme yapmalıdır. Üçüncü taraf kanallardan yapılan ödemeler bu tekliften faydalanamaz. Teklif diğer promosyonlar, kuponlar, teklifler ve indirim kartları ile birlikte kullanılamaz. Herhangi bir anlaşmazlık durumunda, iclub Fortress Hill Hotel ceza, nihai karar ve ücret alma hakkını saklı tutar.

Iclub Sheung Wan Hotel'de otel konaklamanıza 700HKD veya daha fazla harcama yaptığınızda %8 para iadesi kazanın.

Hak kazanan işlemler Mastercard tarafından işlenenlerle sınırlıdır ve yalnızca işlemin yapıldığı ülke dışında verilen uygun bir Mastercard kartla yapılabilir. Teklif, www.booking.regalhotel.com adresinden doğrudan yapılan rezervasyonlarda 700 HKD ve üzeri harcamalarda geçerlidir. Müşteriler 400 HKD'ye kadar para iadesi, promosyon ve 1 Nisan ve 30 Haziran 2020 tarihleri arası konaklama süresi kazanabilir. Müşteriler uygun Mastercard ile www.booking.regalhotel.com adresinde tam ödeme yapmalıdır. Üçüncü taraf kanallardan yapılan ödemeler bu tekliften faydalanamaz. Teklif diğer promosyonlar, kuponlar, teklifler ve indirim kartları ile birlikte kullanılamaz. Herhangi bir anlaşmazlık durumunda, iclub Sheung Wan Hotel ceza, nihai karar ve ücret alma hakkını saklı tutar.

Iclub Ma Tau Wai Hotel veya iclub Mong Kok Hotel'de otel konaklamanıza 700HKD veya daha fazla harcama yaptığınızda %8 para iadesi kazanın.

Hak kazanan işlemler Mastercard tarafından işlenenlerle sınırlıdır ve yalnızca işlemin yapıldığı ülke dışında verilen uygun bir Mastercard kartla yapılabilir. Teklif, www.booking.regalhotel.com adresinden doğrudan yapılan rezervasyonlarda 700 HKD ve üzeri harcamalarda geçerlidir. Müşteriler 200 HKD'ye kadar para iadesi, promosyon ve 1 Nisan ve 30 Haziran 2020 tarihleri arası konaklama süresi kazanabilir. Müşteriler uygun Mastercard ile www.booking.regalhotel.com adresinde tam ödeme yapmalıdır. Üçüncü taraf kanallardan yapılan ödemeler bu tekliften faydalanamaz. Teklif diğer promosyonlar, kuponlar, teklifler ve indirim kartları ile birlikte kullanılamaz. Herhangi bir anlaşmazlık durumunda, Ma Tau Wai Hotel ceza, nihai karar ve ücret alma hakkını saklı tutar.

Katılan Regal Airport Hotel restoranlarında 500HKD veya daha fazla harcama yaptığınızda % 8 para iadesi kazanın.

Hak kazanan işlemler Mastercard tarafından işlenenlerle sınırlıdır ve yalnızca işlemin yapıldığı ülke dışında verilen uygun bir Mastercard kartla yapılabilir. Teklif, katılımcı Regal Airport Hotel restoranlarında tek seferde 500HKD veya üzeri harcamalarda geçerlidir. Müşteriler 2000 HKD'ye kadar para iadesi kazanabilir. Teklif, promosyon döneminde kart sahibi başına üç kullanım hakkı ile sınırlıdır. Katılımcı Regal Airport Hotel restoranları: Dragon Inn, Rouge, Airport Izakaya, China Coast Bar + Grill, Cafe Aficionado ve Regala Cafe Dessert Bar'dır. Müşteriler uygun Mastercard ile tam ödeme yapmalıdır. Üçüncü taraf kanallardan yapılan ödemeler bu tekliften faydalanamaz. Teklif diğer promosyonlar, kuponlar, teklifler ve indirim kartları ile birlikte kullanılamaz. Herhangi bir anlaşmazlık durumunda, Regal Airport Hotel ceza, nihai karar ve ücret alma hakkını saklı tutar.

Regal Palace'da 1.000HKD veya daha fazla harcama yaptığınızda %8 para iadesi kazanın.

Hak kazanan işlemler Mastercard tarafından işlenenlerle sınırlıdır ve yalnızca işlemin yapıldığı ülke dışında verilen uygun bir Mastercard kartla yapılabilir. Teklif katılımcı Regal Hongkong Hotel restoranlarında tek seferde 1000 HKD ve üzeri harcamalar için geçerlidir. Müşteriler 5000 HKD'ye kadar para iadesi kazanabilirler. Teklif,promosyon süresi boyunca kart sahibi başına üç kullanım hakkıyla sınırlıdır. Müşteriler ödemenin tamamını uygun Mastercard ile yapmış olmalıdır. Üçüncü taraf kanallardan yapılan ödemeler bu tekliften faydalanamaz. Teklif diğer promosyonlar, kuponlar, teklifler ve indirim kartları ile birlikte kullanılamaz. Herhangi bir anlaşmazlık durumunda, Regal Hongkong Hotel ceza, nihai karar ve ücret alma hakkını saklı tutar.

Katılan Regal Riverside Hotel restoranlarında 300HKD veya daha fazla harcama yaptığınızda %8 para iadesi kazanın.

Hak kazanan işlemler Mastercard tarafından işlenenlerle sınırlıdır ve yalnızca işlemin yapıldığı ülke dışında verilen uygun bir Mastercard kartla yapılabilir. Teklif, katılımcı Regal Riverside Hotel restoranlarında tek seferde 300 HKD ve üzeri harcamalar için geçerlidir. Müşteriler 180 HKD'ye kadar para iadesi kazanabilirler. Teklif,promosyon süresi boyunca kart sahibi başına üç kullanım hakkıyla sınırlıdır. Katılımcı Regal Riverside Hotel restoranlar: Aji Bou Izakaya, Avanti Pizzeria, Carnival Bar, Dragon Inn, L'eau Restaurant, Regal Court, Regal Terrace, Scene Bar ve Vi. Müşteriler ödemenin tamamını uygun Mastercard ile yapmış olmalıdır. Üçüncü taraf kanallardan yapılan ödemeler bu tekliften faydalanamaz. Teklif diğer promosyonlar, kuponlar, teklifler ve indirim kartları ile birlikte kullanılamaz. Herhangi bir anlaşmazlık durumunda, Regal Riverside Hotel ceza, nihai karar ve ücret alma hakkını saklı tutar.