Mastercard® Yurt Dışı İndirim Programı

Geçerlilik Tarihi: 1 Ocak 2020 – 30 Eylül 2020

Brigadeiro Doceria & Cafe'deki her alışverişte %20 para iadesi kazanın.

Katılan Mağazalar

Hak kazanan işlemler Mastercard tarafından işlenenlerle sınırlıdır ve yalnızca işlemin yapıldığı ülke dışında verilen uygun bir Mastercard kartla yapılabilir. Teklif sadece Brigadeiro Doceria e Cafe'de ve sadece yerel para birimiyle satın alındığında geçerlidir.

 

Braz Pizzaria'da 200 R$ veya daha fazla harcadığınızda %10 geri alın

Katılan Mağazalar

Hak kazanan işlemler Mastercard tarafından işlenenlerle sınırlıdır ve yalnızca işlemin yapıldığı ülke dışında verilen uygun bir Mastercard kartla yapılabilir. Yalnızca BRL'de yapılan satın alımlar için geçerlidir. para iadesi yalnızca katılımcı yerlerdeki satın alımlarda kazanılır. Kart sahibi, hak kazanmak için tek bir işlemde en az 200 R $ harcamalıdır. Teklif yalnızca Barra da Tijuca, Jardim Botanico, Cambui, Tatuape ve Perdizes konumlarında geçerlidir.

Buddha Spa Brazil internet üzerinden harcamanızda 6% para iadesi.

Katılan Mağazalar

Buddha Spa'da internet üzerinden geçerli Mastercard ile yapılan tüm harcamalarda 6% para iadesi kazanın.

Belmond Copacabana Palace'ta 1000R$ ve üzeri harcamalarınızda %5 para iadesi kazanın!

Hak kazanan işlemler Mastercard tarafından işlenenlerle sınırlıdır ve yalnızca işlemin yapıldığı ülke dışında verilen uygun bir Mastercard kartla yapılabilir. Teklif yalnızca yerel para biriminde satın alındığında kullanılabilir. Yalnızca doğrudan otelle (Merkezi Rezervasyonlar) veya Belmond.com'da yapılan rezervasyonlar için geçerlidir. Ortak sitelerde online satın alma işlemleri için geçerli değildir.

Casa Camolese'de 300R$ veya daha fazla harcamalarınızda %10 para iadesi alın!

Katılan Mağazalar

Hak kazanan işlemler Mastercard tarafından işlenenlerle sınırlıdır ve yalnızca işlemin yapıldığı ülke dışında verilen uygun bir Mastercard kartla yapılabilir. Teklif yalnızca yerel para birimi cinsinden alışverişlerde kullanılabilir. Teklif, sadece mağazadan restoran ve Manouche show biletleri alışverişleri için geçerlidir.

Chalezinho'daki her alışverişte %10 para iadesi alın!

Katılan Mağazalar

Hak kazanan işlemler Mastercard tarafından işlenenlerle sınırlıdır ve yalnızca işlemin yapıldığı ülke dışında verilen uygun bir Mastercard kartla yapılabilir. Teklif Sadece Chalezinho Morubmi & Itaim Bibi lokasyonlarında ve sadece yerel para biriminde yapılan alışverişlerde geçerlidir.

Emile Restaurant'ta 500R$ ve üzeri harcamalarınızda %5 para iadesi kazanın.

Katılan Mağazalar

Hak kazanan işlemler Mastercard tarafından işlenenlerle sınırlıdır ve yalnızca işlemin yapıldığı ülke dışında verilen uygun bir Mastercard kartla yapılabilir. Teklif sadece Emile Restaurant'ta ve sadece yerel para biriminde yapılan alışverişlerde geçerlidir.

Emiliano Hotel'de 500R$ veya daha fazla harcamalarınızda %5 para iadesi kazanın.

Katılan Mağazalar

Hak kazanan işlemler Mastercard tarafından işlenenlerle sınırlıdır ve yalnızca işlem ülkesi dışında verilen uygun bir Mastercard kartıyla yapılabilir. Teklif sadece doğrudan Emiliano Hotel ile yapılan rezervasyonlarda ve sadece yerel para birimiyle satın alındığında mevcuttur. Herhangi bir seyahat rezervasyon sitesi veya başka bir kanal üzerinden yapılan rezervasyonlarda geçerli değildir.

 

Fuchic Brazilian Art'tan her alışverişte %10 para iadesi alın!

Katılan Mağazalar

Hak kazanan işlemler Mastercard tarafından işlenenlerle sınırlıdır ve yalnızca işlemin yapıldığı ülke dışında verilen uygun bir Mastercard kartla yapılabilir. Teklif yalnızca Sao Paulo-Garulhos Uluslararası Havaalanı (GRU) ve Jardins'deki Fuchic Brazilian Art konumlarında ve yalnızca yerel para birimiyle satın alındığında geçerlidir.

 

Four Seasons Hotel Sao Paulo'da 500 R$ veya daha fazla harcadığınızda %5 geri kazanın

Katılan Mağazalar

Hak kazanan işlemler Mastercard tarafından işlenenlerle sınırlıdır ve yalnızca işlemin yapıldığı ülke dışında verilen uygun bir Mastercard kartla yapılabilir. Yalnızca BRL'de yapılan satın alımlar için geçerlidir. Para iadesi sadece Brezilya'nın Sao Paulo şehrindeki Four Seasons konaklamalarında kazanılacaktır. Kart sahibi, hak kazanmak için tek bir işlemde en az 500 R $ harcamalıdır.

Gloria Coelho'dan her alışverişte %10 para iadesi alın!

Katılan Mağazalar

Hak kazanan işlemler Mastercard tarafından işlenenlerle sınırlıdır ve yalnızca işlemin yapıldığı ülke dışında verilen uygun bir Mastercard kartla yapılabilir. Teklif yalnızca Gloria Coelho mağazalarında ve yalnızca yerel para biriminde satın alındığında mevcuttur. Teklif, diğer teklifler veya indirimlerle birleştirilemez.

 

Belmond Hotel das Cataratas'ta 1000R$ veya daha fazla harcama yaptığınızda %5 para iadesi alın!

Hak kazanan işlemler Mastercard tarafından işlenenlerle sınırlıdır ve yalnızca işlemin yapıldığı ülke dışında verilen uygun bir Mastercard kartla yapılabilir. Teklif yalnızca yerel para biriminde satın alındığında kullanılabilir. Yalnızca doğrudan otelle (Merkezi Rezervasyonlar) veya Belmond.com'da yapılan rezervasyonlar için geçerlidir. Ortak sitelerde online satın alma işlemleri için geçerli değildir.

Janeiro Hotel'de 3500R$ veya daha fazla harcamalarınızda %5 para iadesi kazanın.

Katılan Mağazalar

Hak kazanan işlemler Mastercard tarafından işlenenlerle sınırlıdır ve yalnızca işlem ülkesi dışında verilen uygun bir Mastercard kartıyla yapılabilir. Sadece Janeiro Hotel ile yapılan rezervasyonlarda ve sadece yerel para birimiyle satın alındığında sunulan teklif. Herhangi bir seyahat rezervasyon sitesi veya başka bir kanal üzerinden yapılan rezervasyonlarda geçerli değildir.

Julice Boulangerie'deki her alışverişte %10 para iadesi kazanın.

Katılan Mağazalar

Hak kazanan işlemler Mastercard tarafından işlenenlerle sınırlıdır ve yalnızca işlemin yapıldığı ülke dışında verilen uygun bir Mastercard kartla yapılabilir. Sadece Julice Boulangerie'de ve sadece yerel para birimiyle mağazada satın alındığında geçerlidir.

Julio Okubo'da alışverişinizde %15 para iadesi kazanın.

Katılan Mağazalar

Hak kazanan işlemler Mastercard tarafından işlenenlerle sınırlıdır ve yalnızca işlemin yapıldığı ülke dışında verilen uygun bir Mastercard kartla yapılabilir. Sadece Julio Okubo mağaza merkezlerinde ve yalnızca yerel para birimiyle satın alındığında mağaza içi alışverişlerde geçerlidir.

Lenny Niemeyer'dan her alışverişte %10 para iadesi alın!

Katılan Mağazalar

Hak kazanan işlemler Mastercard tarafından işlenenlerle sınırlıdır ve yalnızca işlemin yapıldığı ülke dışında verilen uygun bir Mastercard kartla yapılabilir. Teklif yalnızca Lenny Niemeyer mağazalarında (franchise dışı) ve yalnızca yerel para biriminde satın alındığında geçerlidir.

 

Lanchonete da Cidade'de 150R$ veya daha fazla harcamalarınızda %10 para iadesi alın!

Hak kazanan işlemler Mastercard tarafından işlenenlerle sınırlıdır ve yalnızca işlemin yapıldığı ülke dışında verilen uygun bir Mastercard kartla yapılabilir. Teklif yalnızca yerel para birimi cinsinden alışverişlerde kullanılabilir. Online satın alımlar için geçerli değildir. Sadece mağazadan alışverişlerde geçerlidir.

 

Localiza'da 500R$ veya daha fazlasını harcayın, 75R$ para iadesi alın!

Uygun işlemler Mastercard tarafından işlenenlerle sınırlıdır ve yalnızca işlem ülkesi dışında verilen uygun bir Mastercard kartıyla yapılabilir. Teklif yalnızca yerel para birimi cinsinden satın alındığında kullanılabilir. Teklif yalnızca Localiza lokasyonlarında veya Localiza'nın web sitesinde mevcuttur; ortak sitelerde online alışveriş için geçerli değildir.

Richards'daki her alışverişte %5 para iadesi kazanın.

Katılan Mağazalar

Hak kazanan işlemler Mastercard tarafından işlenenlerle sınırlıdır ve yalnızca işlemin yapıldığı ülke dışında verilen uygun bir Mastercard kartla yapılabilir.Yalnızca Mağaza içi olarak Richards mağaza konumlarında (franchise olmayan) ve yalnızca yerel para birimiyle satın alımlarda geçerlidir.

Salinas'daki her alışverişte %5 para iadesi kazanın.

Katılan Mağazalar

Hak kazanan işlemler Mastercard tarafından işlenenlerle sınırlıdır ve yalnızca işlemin yapıldığı ülke dışında verilen uygun bir Mastercard kartla yapılabilir. Teklif yalnızca Salinas mağaza yerlerinde (franchise dışı) ve yalnızca yerel para biriminde satın alındığında kullanılabilir.

 

Tantra Restaurant'ta her alışverişte %10 para iadesi alın!

Katılan Mağazalar

Hak kazanan işlemler Mastercard tarafından işlenenlerle sınırlıdır ve yalnızca işlemin yapıldığı ülke dışında verilen uygun bir Mastercard kartla yapılabilir. Teklif sadece Vila Olimpia'daki Tantra Restaurant'ta ve sadece yerel para biriminde yapılan alışverişlerde geçerlidir. Teklif diğer tüm Tantra konumlarında geçersizdir.

Unidas Rent-A-Car'daki her alışverişte %10 para iadesi alın!

Katılan Mağazalar

Hak kazanan işlemler Mastercard tarafından işlenenlerle sınırlıdır ve yalnızca işlemin yapıldığı ülke dışında verilen uygun bir Mastercard kartla yapılabilir. eklif yalnızca yerel para birimi cinsinden satın alındığında kullanılabilir. Sadece araç kiralama ile sınırlıdır - diğer Unidas alımları için geçerli değildir. Teklif yalnızca mağazada kullanılabilir, online satın alımlar için geçerli değildir.

 

VR Collezioni'deki her alışverişte %5 para iadesi kazanın.

Katılan Mağazalar

Hak kazanan işlemler Mastercard tarafından işlenenlerle sınırlıdır ve yalnızca işlemin yapıldığı ülke dışında verilen uygun bir Mastercard kartla yapılabilir. Teklif yalnızca VR Collezioni mağaza yerlerinde (franchise dışı) ve yalnızca yerel para birimiyle satın alımlarda geçerlidir.