Mastercard® Yurt Dışı İndirim Programı

Geçerlilik Tarihi: 1 Temmuz 2019 – 31 Aralık 2019

Boggi Milano'da tek seferde yapacağınız 350 EUR ve üzeri harcamanıza 70 EUR para iadesi alın.

Katılan Mağazalar

Hak kazanan işlemler yalnızca Mastercard tarafından işlenenlerle sınırlıdır ve yalnızca işlem ülkesi dışında verilen uygun bir Mastercard kartıyla yapılabilir. Teklif sadece mağaza içinde, EUR ile yapılan harcamalarda geçerlidir. Promosyon dönemi boyunca, geçerli kart sahibi başına tek işlem ile sınırlıdır.

En iyi İtalyan yemeklerinin ve şarabının tadına bakın, satın alın. İtalya'daki mağazamızda 150 EUR ve üzeri harcamanıza 10 EUR para iadesi alın.

Katılan Mağazalar

Hak kazanan işlemler yalnızca Mastercard tarafından işlenenlerle sınırlıdır ve yalnızca işlem ülkesi dışında verilen uygun bir Mastercard kartıyla yapılabilir. Teklif sadece mağaza içinde, EUR ile yapılan harcamalarda geçerlidir. Başka promosyon, kupon, teklif ve indirim kartları ile birleştirilemez.

Bolonya'da yer alan, dünyadaki en büyük yemek parkı FICO Eataly World'deki harcamalarınızda 10% para iadesi alın.

Katılan Mağazalar

Hak kazanan işlemler yalnızca Mastercard tarafından işlenenlerle sınırlıdır ve yalnızca işlem ülkesi dışında verilen uygun bir Mastercard kartıyla yapılabilir. Teklif sadece mağaza içinde, EUR ile yapılan harcamalarda geçerlidir.

FREE NOW aplikasyonunda 20 EUR ve üzeri harcamanıza 5 EUR para iadesi alın.

Hak kazanan işlemler yalnızca Mastercard tarafından işlenenlerle sınırlıdır ve yalnızca işlem ülkesi dışında verilen uygun bir Mastercard kartıyla yapılabilir. Teklif sadece FREE NOW aplikasyonundan, internet üzerinden EUR ile yapılan harcamalarda geçerlidir.

Size özel hediye. En yakındaki Furla mağazasını ziyaret edin, yeni koleksiyonu keşfedin ve minimum 300 EUR harcamanıza 30 EUR para iadesi kazanın.

Katılan Mağazalar

Hak kazanan işlemler yalnızca Mastercard tarafından işlenenlerle sınırlıdır ve yalnızca işlem ülkesi dışında verilen uygun bir Mastercard kartıyla yapılabilir. Geçerli Mastercard kart sahibinin, İtayla seyahetinde, Furla tarafından işletilen herhangi bir Furla mağazasında indirimsiz fiyatı minimum 300 EUR ve fazlası (vergi dahil) olan harcamalarında, Mastercard üzerinden 30 EUR (vergi dahil) para iadesi kazanma hakkına sahip olur (indirimdeki ürünler dahil değildir).

Hard Rock Cafe'de 50 EUR ve üzeri harcamanıza 5 EUR para iadesi alın.

Katılan Mağazalar

Hak kazanan işlemler yalnızca Mastercard tarafından işlenenlerle sınırlıdır ve yalnızca işlem ülkesi dışında verilen uygun bir Mastercard kartıyla yapılabilir.

Hertz'de tek seferde yapacağınız 300 EUR ve üzeri harcamanıza 30 EUR para iadesi alın.

Katılan Mağazalar

Hak kazanan işlemler yalnızca Mastercard tarafından işlenenlerle sınırlıdır ve yalnızca işlem ülkesi dışında verilen uygun bir Mastercard kartıyla yapılabilir. EUR ile ödemelerde geçerlidir. Promosyona katılım göstermiş noktalarda ya da sadece www.Hertz.it internet sitesi üzerinden yapılan harcamalarda geçerlidir. Promosyon dönemi boyunca, geçerli kart sahibi başına tek işlem ile sınırlıdır.

Italy-tickets.com'da yapacağınız harcamalarınızda 5% para iadesi alın.

Hak kazanan işlemler yalnızca Mastercard tarafından işlenenlerle sınırlıdır ve yalnızca işlem ülkesi dışında verilen uygun bir Mastercard kartıyla yapılabilir. Teklif sadece Italy-tickets.com internet sitesi üzerinden geçerli MAstercard kartı ile EUR ile yapılan harcamalarda geçerlidir.

Brian & Barry Building'de tek seferde yapacağınız 350 EUR ve üzeri harcamanıza 70 EUR para iadesi alın.

Katılan Mağazalar

Hak kazanan işlemler yalnızca Mastercard tarafından işlenenlerle sınırlıdır ve yalnızca işlem ülkesi dışında verilen uygun bir Mastercard kartıyla yapılabilir. EUR ile mağaza içerisinde geçerli Mastercard kartı ile yapılan ödemelerde geçerlidir. Teklid sadece The Brian & Barry building, Via Durini 28, Milano, İyalya'da geçerlidir.