Mastercard® Yurt Dışı İndirim Programı

Geçerlilik Tarihi: 1 Ocak 2020 – 30 Eylül 2020

Boggi Milano'da tek seferde yapacağınız 350 EUR ve üzeri harcamanıza 70 EUR para iadesi alın.

Katılan Mağazalar

Hak kazanan işlemler yalnızca Mastercard tarafından işlenenlerle sınırlıdır ve yalnızca işlem ülkesi dışında verilen uygun bir Mastercard kartıyla yapılabilir. Teklif sadece mağaza içinde, EUR ile yapılan harcamalarda geçerlidir. Promosyon dönemi boyunca, geçerli kart sahibi başına tek işlem ile sınırlıdır.

Coin mağazalarında 100EUR veya daha fazla harcama yapın, 10EUR para iadesi kazanın.

Hak kazanan işlemler Mastercard tarafından işlenenlerle sınırlıdır ve yalnızca işlemin yapıldığı ülke dışında verilen uygun bir Mastercard kartla yapılabilir. Teklif, yalnızca Euro üzerinden mağazada yapılan alışverişlerde geçerlidir. Aşağıdaki COIN Mağazaları'nda vergiler dahil 100 EUR veya daha fazla tek bir satın alma için geçerlidir: VIA ZAMBONATE 11, BERGAMO; VIA RIZZOLI 7, BOLOGNA; CSO MAGENTA 2, BRESCIA; VIA DANTE 136, CAGLIARI; C.c. I GIGLI-UNITA' COMM.5, CAMPI BISENZIO; C.C.CAROSELLO SP208 KM 2, CARUGATE; VIA NOICATTARO 2, CASAMASSIMA; VIA ETNEA 112, CATANIA; VIA PIETRO BOLDONI 3, COMO; VIA DEI CALZAIUOLI 56-R, FIRENZE; VIA XX SETTEMBRE 16-A, GENOVA; CREA 10, GRUGLIASCO YOLUYLA CC LE GRU; VIA NAZARIO SAURO 29, LECCE; P.ZA ATTIAS 17, LIVORNO; V.LE SAN MARTINO 101; MESSINA, PIAZZA XXVII OTTOBRE 1, MESTRE; PIAZZA CANTORE 12, MILANO; P.ZA 5 GIORNATE 1A, MILANO; V.SCARLATTI 90 98, NAPOLI; VIA ALTINATE 16, PADOVA; VIA MAZZINI 6-A, PARMA; CORSO V.EMANUELE 148, PIACENZA; C.SO D'AUGUSTO 59, RIMINI; VIALE P.TOGLIATTI 2, ROMA; VIA VIGNE NUOVE CC PORTA DI ROMA, ROMA; PIAZZALE APPIO 7, ROMA, VIA G.GIOLITTI 10, ROMA; P.ZA MARCONI, SASSARI; CORSO DEL POPOLO 42, TREVISO; VIA VITTORIO VENETO 14, VARESE; VIA CAPPELLO 30, VERONA; PIAZZA CASTELLO 19, VICENZA. Aşağıdaki yerlerdeki markalar teklife dahil değildir: Salmoiraghi: COIN - ROMA SAN GIOVANNI ve LECCE'de; Mango: at COIN - MESTRE; Pharmactive: at COIN - FIRENZE; Nespresso: at COIN - BERGAMO, BRESCIA, CAMPI BISENZIO, CATANIA, COMO, GRUGLIASCO, MILANO 5 GIORNATE, MILANO CANTORE, NAPOLI, ROMA BUFALOTTA, ROMA CINECITTÀ, ROMA SAN GIOVANNI.

Coin Excelsior mağazalarında 100EUR veya daha fazlasını harcayın, 10EUR para iadesi kazanın.

Hak kazanan işlemler Mastercard tarafından işlenenlerle sınırlıdır ve yalnızca işlemin yapıldığı ülke dışında verilen uygun bir Mastercard kartla yapılabilir. Teklif, yalnızca Euro üzerinden mağazada yapılan alışverişlerde geçerlidir. Aşağıdaki Coin Excelsior mağazalarında vergiler dahil olmak üzere 100 EUR veya daha fazla tutardaki tek bir satın alma işlemi için geçerlidir: Milano: CORSO VERCELLI 30-32, PIAZZA TRE TORRI CITY LIFE ALIŞVERİŞ İLÇESİ; Roma: VIA COLA DI RIENZO 173; Trieste: CORSO ITALIA 16. Roma'daki Coin EXCELSIOR'daki Tiffany ve Nespresso markaları Via Cola di Rienzo dahil değildir.

En iyi İtalyan yemeklerinin ve şarabının tadına bakın, satın alın. İtalya'daki mağazamızda 150 EUR ve üzeri harcamanıza 10 EUR para iadesi alın.

Katılan Mağazalar

Hak kazanan işlemler yalnızca Mastercard tarafından işlenenlerle sınırlıdır ve yalnızca işlem ülkesi dışında verilen uygun bir Mastercard kartıyla yapılabilir. Teklif sadece mağaza içinde, EUR ile yapılan harcamalarda geçerlidir. Başka promosyon, kupon, teklif ve indirim kartları ile birleştirilemez.

FREE NOW aplikasyonunda 20 EUR ve üzeri harcamanıza 5 EUR para iadesi alın.

Hak kazanan işlemler yalnızca Mastercard tarafından işlenenlerle sınırlıdır ve yalnızca işlem ülkesi dışında verilen uygun bir Mastercard kartıyla yapılabilir. Teklif sadece FREE NOW aplikasyonundan, internet üzerinden EUR ile yapılan harcamalarda geçerlidir.

Bolonya'da yer alan, dünyadaki en büyük yemek parkı FICO Eataly World'deki harcamalarınızda 10% para iadesi alın.

Katılan Mağazalar

Hak kazanan işlemler yalnızca Mastercard tarafından işlenenlerle sınırlıdır ve yalnızca işlem ülkesi dışında verilen uygun bir Mastercard kartıyla yapılabilir. Teklif sadece mağaza içinde, EUR ile yapılan harcamalarda geçerlidir.

Size özel hediye. En yakındaki Furla mağazasını ziyaret edin, yeni koleksiyonu keşfedin ve minimum 300 EUR harcamanıza 30 EUR para iadesi kazanın.

Katılan Mağazalar

Hak kazanan işlemler yalnızca Mastercard tarafından işlenenlerle sınırlıdır ve yalnızca işlem ülkesi dışında verilen uygun bir Mastercard kartıyla yapılabilir. Geçerli kart sahibi kişi, Fransa'ya seyahat ettiğinde, Furla tarafında direkt olarak işletilen mağazalardan birinde indirimsiz fiyat üzerinden, minimum 300 EUR (vergi dahil) ve üzeri işlem yaptığında 30 EUR (vergi dahil) para iadesi almaya hak kazanır. Euro ile yapılan işlemlerde geçerlidir.

Forzieri.com'da 300 EUR veya daha daha fazla harcamalarınızda 30 EUR para iadesi kazanın.

Hak kazanan işlemler Mastercard tarafından işlenmesi gereklidir. Yalnızca işlemin yapıldığı ülke dışında verilen uygun bir Mastercard kartla yapılabilir. Teklif yalnızca EUR cinsinden ödeme ve online olduğunda geçerlidir. Forzieri web sitesinde en az 300 EUR harcayarak 30 EUR para iadesi alabilirsiniz. Teklif, dijital cüzdan ve ödeme toplayıcıları gibi diğer ödeme yöntemleriyle ödeme yapıldığında FORZIERI.COM için geçerli değildir.

Hard Rock Cafe'de 50 EUR ve üzeri harcamanıza 5 EUR para iadesi alın.

Katılan Mağazalar

Hak kazanan işlemler yalnızca Mastercard tarafından işlenenlerle sınırlıdır ve yalnızca işlem ülkesi dışında verilen uygun bir Mastercard kartıyla yapılabilir. Teklif, İtalya'daki restoranda tüketilen, şirket tarafından sahip Hard Rock Cafe lokasyonlarında, yemek ve içecek harcamalarında geçerlidir. Hard Rock casino ve otellerde, grup ve özel etkinliklerinde, biletli ve canlı performanslarda, Rock Shops®'da, imtiyazlı kafelerde ve internet üzeri alışverişlerde geçerli değildir. Farklı indirim ve teklifler ile birleştirilemez. Geçerlilik tarihi geçmiş harcamalarda geçerli değildir. Kart sahibi başına bir işlem ile limitlidir.

Hertz'de tek seferde yapacağınız 300 EUR ve üzeri harcamanıza 30 EUR para iadesi alın.

Katılan Mağazalar

Hak kazanan işlemler yalnızca Mastercard tarafından işlenenlerle sınırlıdır ve yalnızca işlem ülkesi dışında verilen uygun bir Mastercard kartıyla yapılabilir. EUR ile ödemelerde geçerlidir. Promosyona katılım göstermiş noktalarda ya da sadece www.Hertz.it internet sitesi üzerinden yapılan harcamalarda geçerlidir. Promosyon dönemi boyunca, geçerli kart sahibi başına tek işlem ile sınırlıdır.

500 EUR ve üzeri harcamanıza 30 EUR para iadesi alın.

Katılan Mağazalar

Hak kazanan işlemler yalnızca Mastercard tarafından işlenenlerle sınırlıdır ve yalnızca işlem ülkesi dışında verilen uygun bir Mastercard kartıyla yapılabilir. EUR ile mağaza içerisinde geçerli Mastercard kartı ile yapılan ödemelerde geçerlidir, diğer indirmler ile birleştirilemez. Kart başına tek işlem ile limitlidir.

Hotel Indigo Venice - Sant'Elena'da 500EUR veya daha fazlasını harcayın, 30EUR para iadesi alın.

Hak kazanan işlemler Mastercard tarafından işlenenlerle sınırlıdır ve yalnızca işlemin yapıldığı ülke dışında verilen uygun bir Mastercard kartla yapılabilir. Teklif, yalnızca Euro üzerinden mağazada yapılan alışverişlerde geçerlidir ve hak kazanan kart sahibi başına tek işlem ile sınırlıdır.

Italy-tickets.com'da yapacağınız harcamalarınızda 5% para iadesi alın.

Hak kazanan işlemler yalnızca Mastercard tarafından işlenenlerle sınırlıdır ve yalnızca işlem ülkesi dışında verilen uygun bir Mastercard kartıyla yapılabilir. Teklif sadece Italy-tickets.com internet sitesi üzerinden geçerli MAstercard kartı ile EUR ile yapılan harcamalarda geçerlidir.

Brian & Barry Building'de tek seferde yapacağınız 350 EUR ve üzeri harcamanıza 70 EUR para iadesi alın.

Katılan Mağazalar

Hak kazanan işlemler Mastercard tarafından işlenenlerle sınırlıdır ve yalnızca işlemin yapıldığı ülke dışında verilen uygun bir Mastercard kartla yapılabilir. Teklif sadece Via Durini 28,Milan, Italy'deki BRIAN&BARRY BUILDING'de mağazadan uygun Mastercard'ınızla Euro cinsinden yapılan alışverişler için geçerlidir.

Velasca.com adresinden yaptığınız alışverişte %10 para iadesi alın.

Katılan Mağazalar

İşlemlerin geçerli olması için Mastercard tarafından işlenmesi gereklidir. Yalnızca işlemin yapıldığı İtalya dışında basılan uygun bir Mastercard kartla yapılabilir. Teklif, Velasca.com'da dijital cüzdan ve ödeme toplayıcıları gibi diğer ödeme yöntemleriyle ödeme yapıldığında geçerli değildir. İzin verilen para birimleri, gönderim yapılan ülkeye bağlı olarak EUR, GBP ve USD'dir.