Mastercard® Yurt Dışı İndirim Programı

Geçerlilik Tarihi: 1 Ocak 2020 – 30 Eylül 2020

 

Crowne Plaza Changi Airport'da 500 SGD ve üzeri harcamanızda 10% para iadesi alın.

Katılan Mağazalar

Hak kazanan işlemler yalnızca Mastercard tarafından işlenenlerle sınırlıdır ve yalnızca işlem ülkesi dışında verilen uygun bir Mastercard kartıyla yapılabilir. Başka indirim, teklif, kupon, indirim kartı ile birleştirilemez. Teklif sadece https://changiairport.crowneplaza.com/ sitesi uzerinden yapılan rezervasyonlar da geçerlidir. Seyahat acentaları ya da 3. partiler üzerinde yapılan işlemlerde geçerli değildir.Tamalanmış konaklamanız için ödeme 31 Mart 2020'ye kadar yapılmış olmalıdır.

Changi Havaalanı'ndaki katılımcı konumlarla SGD 100 veya daha fazlasını harcayın, SGD 15'i para iadesi alın.

Hak kazanan işlemler Mastercard tarafından işlenmesi gereklidir. Yalnızca işlemin yapıldığı ülke dışında verilen uygun bir Mastercard kartla yapılabilir.

Dunhill Singapore'da SGD 1.000 veya daha fazlasını harcayın, SGD 100 para iadesi kazanın.

Katılan Mağazalar

Hak kazanan işlemler Mastercard tarafından işlenenlerle sınırlıdır ve yalnızca işlemin yapıldığı ülke dışında verilen uygun bir Mastercard kartla yapılabilir.

 

Europcar Singapore'dan alışveriş yapın ve 10% para iadesi alın.

Katılan Mağazalar

Hak kazanan işlemler Mastercard tarafından işlenenlerle sınırlıdır ve yalnızca işlemin yapıldığı ülke dışında verilen uygun bir Mastercard kartla yapılabilir. Teklif diğer indirimler, kuponlar ve indirim kartları ile birleştirilemez. Teklif tüm Europcar Singapur lokasyonlarında (Changi Havaalanı Terminalleri 1, 2, 3 & 4 ve Loyang Enterprise) geçerlidir. Kart sahibi başına maksimum para iadesi 50 SGD ile sınırlıdır. Para iadesi hakkı sadece mağaza harcamalarından kazanılabilir.

 

Takashimaya Department Store Singapore'da 200 SGD veya daha fazlasını harcayın, 20 SGD para iadesi alın.

Katılan Mağazalar

Hak kazanan işlemler Mastercard tarafından işlenmesi gereklidir. Yalnızca işlemin yapıldığı ülke dışında verilen uygun bir Mastercard kartla yapılabilir. Teklif, promosyon süresi boyunca kart sahibi başına bir kullanım ile sınırlıdır. Para iadesi sadece mağazada kazanılır. Yalnızca SGD'de yapılan satın alımlar için geçerlidir.

 

Takashimaya Alışveriş Merkezi'ndeki katılımcı mağazalarda 200 SGD veya daha fazlasını harcayın, 20 SGD para iadesi kazanın.

Katılan Mağazalar

Hak kazanan işlemler Mastercard tarafından işlenmesi gereklidir. Yalnızca işlemin yapıldığı ülke dışında verilen uygun bir Mastercard kartla yapılabilir. para iadesi programı Takashimaya Alışveriş Merkezi'ndeki katılımcı yerlerde Satış Noktası'nda yapılan harcamalarda geçerlidir. Promosyon süresi boyunca teklif, kart sahibi başına iki kullanım ile sınırlıdır.