Mastercard® Yurt Dışı İndirim Programı

Geçerlilik Tarihi: 1 Ocak 2020 – 31 Mart 2020

100.000 KRW ve üzeri harcamanıza 10% para iadesi alın.

Katılan Mağazalar

Hak kazanan işlemler yalnızca Mastercard tarafından işlenenlerle sınırlıdır ve yalnızca işlem ülkesi dışında verilen uygun bir Mastercard kartıyla yapılabilir. Teklif diğer indirimler, kuponlar ve indirim kartları ile birleştirilemez..

5 gün ve üzeri Tmoney SIM card'da 25.000 KRW ve üzeri her harcamanıza 10% para iadesi alın.

Katılan Mağazalar

Hak kazanan işlemler yalnızca Mastercard tarafından işlenenlerle sınırlıdır ve yalnızca işlem ülkesi dışında verilen uygun bir Mastercard kartıyla yapılabilir. T-money ulaşım kartlarının kullanılabilmesi için yüklenmesi gerekmektedir. Teklif sadece Incheon Uluslararası Havalimanı Terminal 1 ve 2’de yer alan Play Wifi gişesinden bilet satın alındığı takdirde geçerlidir.

Aquarium & Seoul Sky kombo paketinde, 100.000 KRW ve üzeri her harcamanıza 20% para iadesi alın.

Katılan Mağazalar

Hak kazanan işlemler yalnızca Mastercard tarafından işlenenlerle sınırlıdır ve yalnızca işlem ülkesi dışında verilen uygun bir Mastercard kartıyla yapılabilir. Teklif diğer indirimler, kuponlar ve indirim kartları ile birleştirilemez. Bilet masasından yapılan alışverişlerde geçerlidir. Teklif Aquarium & Seoul Sky kombo paketlerinde, ve kart başına maksimum 6 bilet ile limitlidir. Teklif minimum 100.000 KRW ve maksimum 350.000 KRW arasında geçerlidir.

Lotte World One-day Pass için 100.000 KRW ve üzeri harcamanıza 20% para iadesi alın.

Katılan Mağazalar

Hak kazanan işlemler yalnızca Mastercard tarafından işlenenlerle sınırlıdır ve yalnızca işlem ülkesi dışında verilen uygun bir Mastercard kartıyla yapılabilir. Teklif diğer indirimler, kuponlar ve indirim kartları ile birleştirilemez. Bilet masasından yapılan alışverişlerde geçerlidir. Kart başına maksimum 6 bilet ile limitlidir. Teklif minimum 100.000 KRW ve maksimum 350.000 KRW arasında geçerlidir.

Seoul Sky gözlemevi kulesi giriş biletlerinde, 50.000 KRW ve üzeri her harcamanıza 20% para iadesi alın.

Katılan Mağazalar

Hak kazanan işlemler yalnızca Mastercard tarafından işlenenlerle sınırlıdır ve yalnızca işlem ülkesi dışında verilen uygun bir Mastercard kartıyla yapılabilir. Teklif diğer indirimler, kuponlar ve indirim kartları ile birleştirilemez. Teklif minimum 50.000 KRW ve maksimum 162.000 KRW arasında geçerlidir ve kart başına maksimum 6 bilet ile limitlidir.