Mastercard® Yurt Dışı İndirim Programı

Geçerlilik Tarihi: 1 Ocak 2020 – 30 Eylül 2020

CHAKRAA Indian Restaurant'ta 100,000 KRW veya daha fazla harcadığınızda %10 para iadesi kazanın.

Katılan Mağazalar

Hak kazanan işlemler Mastercard tarafından işlenenlerle sınırlıdır ve yalnızca işlemin yapıldığı ülke dışında verilen uygun bir Mastercard kartla yapılabilir. Teklif, diğer promosyonlar, kuponlar, teklifler ve indirim kartlarıyla birlikte geçerli değildir. Teklif, promosyon dönemi boyunca uygun kartla işlem başına 100.000 KRW'dan fazla olduğunda geçerlidir. Para iadesi hakkı sadece mağazadan alışverişlerde kazanılabilir.


K-Van Limo.com'dan yaptığınız alışverişte %10 para iadesi kazanın.

Hak kazanan işlemler Mastercard tarafından işlenenlerle sınırlıdır ve yalnızca işlemin yapıldığı ülke dışında verilen uygun bir Mastercard kartla yapılabilir. Para iadesi yalnızca online olarak kazanılacaktır. Yalnızca KRW cinsinden yapılan satın alımlar için geçerlidir.

5 gün ve üzeri Tmoney SIM card'da 25.000 KRW ve üzeri her harcamanıza 10% para iadesi alın.

Katılan Mağazalar

Hak kazanan işlemler yalnızca Mastercard tarafından işlenenlerle sınırlıdır ve yalnızca işlem ülkesi dışında verilen uygun bir Mastercard kartıyla yapılabilir. T-money ulaşım kartlarının kullanılabilmesi için yüklenmesi gerekmektedir. Teklif sadece Incheon Uluslararası Havalimanı Terminal 1 ve 2’de yer alan Play Wifi gişesinden bilet satın alındığı takdirde geçerlidir.

Aquarium & Seoul Sky kombo paketinde, 100.000 KRW ve üzeri her harcamanıza 20% para iadesi alın.

Katılan Mağazalar

Hak kazanan işlemler yalnızca Mastercard tarafından işlenenlerle sınırlıdır ve yalnızca işlem ülkesi dışında verilen uygun bir Mastercard kartıyla yapılabilir. Teklif diğer indirimler, kuponlar ve indirim kartları ile birleştirilemez. Bilet masasından yapılan alışverişlerde geçerlidir. Teklif Aquarium & Seoul Sky kombo paketlerinde, ve kart başına maksimum 6 bilet ile limitlidir. Teklif minimum 100.000 KRW ve maksimum 350.000 KRW arasında geçerlidir.

Lotte World One-day Pass için 100.000 KRW ve üzeri harcamanıza 20% para iadesi alın.

Katılan Mağazalar

Hak kazanan işlemler yalnızca Mastercard tarafından işlenenlerle sınırlıdır ve yalnızca işlem ülkesi dışında verilen uygun bir Mastercard kartıyla yapılabilir. Teklif diğer indirimler, kuponlar ve indirim kartları ile birleştirilemez. Bilet masasından yapılan alışverişlerde geçerlidir. Kart başına maksimum 6 bilet ile limitlidir. Teklif minimum 100.000 KRW ve maksimum 350.000 KRW arasında geçerlidir.

Seoul Sky gözlemevi kulesi giriş biletlerinde, 50.000 KRW ve üzeri her harcamanıza 20% para iadesi alın.

Katılan Mağazalar

Hak kazanan işlemler yalnızca Mastercard tarafından işlenenlerle sınırlıdır ve yalnızca işlem ülkesi dışında verilen uygun bir Mastercard kartıyla yapılabilir. Teklif diğer indirimler, kuponlar ve indirim kartları ile birleştirilemez. Teklif minimum 50.000 KRW ve maksimum 162.000 KRW arasında geçerlidir ve kart başına maksimum 6 bilet ile limitlidir.

Shinsegae Duty Free Incheon Uluslararası Havaalanı'nda 500 USD veya daha fazla harcama yapın, 25 USD para iadesi kazanın.

Hak kazanan işlemler Mastercard tarafından işlenenlerle sınırlıdır ve yalnızca işlemin yapıldığı ülke dışında verilen uygun bir Mastercard kartla yapılabilir.

Sodamgol'da 100.000 KRW veya daha fazla harcadığınızda% 5 para iadesi kazanın.

Hak kazanan işlemler Mastercard tarafından işlenenlerle sınırlıdır ve yalnızca işlemin yapıldığı ülke dışında verilen uygun bir Mastercard kartla yapılabilir. Sadece KRW cinsinden yapılan satınalmalar için geçerlidir.

We Dance Studio Seoul'da 200.000 KRW veya daha fazla harcadığınızda % 5 para iadesi kazanın.

Hak kazanan işlemler Mastercard tarafından işlenenlerle sınırlıdır ve yalnızca işlemin yapıldığı ülke dışında verilen uygun bir Mastercard kartla yapılabilir. Rezervasyonlar en az 7 gün önceden yapılmalıdır. Tüm sınıflar 7 yaş ve üstü için geçerlidir. Yalnızca KRW cinsinden yapılan satınalmalar için geçerlidir.