Mastercard® Yurt Dışı İndirim Programı

Geçerlilik Tarihi: 1 Ocak 2020 – 31 Mart 2020

Baan Ying Original Siam Kitchen'de 2000 THB ve üzeri her harcamanıza 15% para iadesi alın.

Katılan Mağazalar

Hak kazanan işlemler yalnızca Mastercard tarafından işlenenlerle sınırlıdır ve yalnızca işlem ülkesi dışında verilen uygun bir Mastercard kartıyla yapılabilir. Bu teklif, diğer promosyonlar, kuponlar, indirimler ile birleştirilemez. Katılan restoranlar: Siam Center, Silom Complex, Central World, Terminal 21, Mega Bangna IKEA, The Promenade, Central Plaza Grand Rama 9, and The Market.

Central Department Store'da kampanyaya katılan mağaza şubelerinde 6000 THB ve üzeri her harcamanıza 750 THB para iadesi alın.

Katılan Mağazalar

Hak kazanan işlemler yalnızca Mastercard tarafından işlenenlerle sınırlıdır ve yalnızca işlem ülkesi dışında verilen uygun bir Mastercard kartıyla yapılabilir. Bu teklif, diğer promosyonlar, kuponlar, indirimler ile birleştirilemez. Promosyon döneminde uygun kart sahibi başına 3 (üç) işlemle sınırlıdır. Katılan mağazalar: ZEN, Central Chidlom, Central Embassy, CentralFestival Chiangmai, CentralFestival Samui, CentralFestival Pattaya Beach, Central Phuket, Central Patong, Central U-Tapao, ZeenZone ve bu mağazalardaki Marks & Spencer. Teklif, Plaza Area'da yer alan Miss Selfridge'de geçerlidir. Katılım göstermeyen ürünlerde, mağazalarda, Shopping Plazade mağazalarda, Supersports, Central Food Hall, B2S, Tops supermarket, Power Buy, Gift Exchange ürünlerinde, hediye kartlarında, elektronik hediye kartlarında geçerli değildir.

Central World'de kampanyaya katılan lokasyonlarda 1500 THB ve üzeri her harcamanıza 15% THB para iadesi alın.

Katılan Mağazalar

Dahil olan mağazalar: THANN, NARAYA,HARNN, VUUDH, GREYHOUND CAFE, KIN HEY BY GREYHOUND CAFE, SEPHORA, KINKAO, SOMBOON SEAFOOD, PANPURI, JIM THOMPSON, BANILA CO, CALVIN KLEIN JEANS, CALVIN KLEIN UNDERWEAR, CARNIVAL, FITFLOP, G2000, G-SHOCK, GUESS, INGLOT, JOHN HENRY, LEE, MANGO, MLB, POLO RALPH LAUREN, SWAROVSKI, SWATCH GROUP THAILAND, THE BODY SHOP, THREE, TOMMY HILFIGER, TOPMAN, TOPSHOP, WATCH STATION and WRANGLER. . Kart başına iki işlem ile sınırlıdır. Maksimum para iade tutarı 225 THB'dir.

3000 THB ve üzeri her harcamanıza 10% para iadesi alın.

Katılan Mağazalar

Hak kazanan işlemler yalnızca Mastercard tarafından işlenenlerle sınırlıdır ve yalnızca işlem ülkesi dışında verilen uygun bir Mastercard kartıyla yapılabilir.

10000 THB ve üzeri her harcamanıza 1000 THB para iadesi alın.

Katılan Mağazalar

Hak kazanan işlemler yalnızca Mastercard tarafından işlenenlerle sınırlıdır ve yalnızca işlem ülkesi dışında verilen uygun bir Mastercard kartıyla yapılabilir.

InterContinental Samui Baan Taling Ngam Resort Thailand'da 10000 THB ve üzeri her harcamanıza 10% para iadesi alın.

Katılan Mağazalar

Hak kazanan işlemler yalnızca Mastercard tarafından işlenenlerle sınırlıdır ve yalnızca işlem ülkesi dışında verilen uygun bir Mastercard kartıyla yapılabilir. Bu teklif, diğer promosyonlar, kuponlar, indirimler ile birleştirilemez. Teklif, https://samui.intercontinental.com/ üzerinden yapılan rezervasyonlarda geçerlidir. Seyahat acentaları ve 3. parti üzerinden yapılan işlemlerde geçerli değildir. Tamamlanmış konaklamanız için ödeme 30 Eylül 2019'a kadar ypaılmış olmalı.

KidZania Bangkok'da 1500 THB ve üzeri her harcamanıza 18% para iadesi alın.

Katılan Mağazalar

Hak kazanan işlemler yalnızca Mastercard tarafından işlenenlerle sınırlıdır ve yalnızca işlem ülkesi dışında verilen uygun bir Mastercard kartıyla yapılabilir. Bu teklif, diğer promosyonlar, kuponlar, indirimler ile birleştirilemez. Teklif, KidZania Bangkok'da geçerlidir.

King Power'da 10000 THB ve üzeri her harcamanıza 1000 para iadesi alın.

Katılan Mağazalar

Hak kazanan işlemler yalnızca Mastercard tarafından işlenenlerle sınırlıdır ve yalnızca işlem ülkesi dışında verilen uygun bir Mastercard kartıyla yapılabilir. Bu teklif, diğer promosyonlar, kuponlar, indirimler ile birleştirilemez. Promosyon döneminde uygun kart sahibi başına 1 (bir) işlemle sınırlıdır. King Power ve Mastercard'ın kararı, nihai ve final karardır. Katılan 10 lokasyon: King Power Suvarnabhumi Airport, King Power Don Mueang International Airport, King Power Chiang Mai International Airport, King Power Phuket International Airport, King Power U-Tapao Rayong Pattaya International Airport, King Power Rangnam, King Power Pattaya, King Power Srivaree, King Power Phuket, King Power Mahanakhon

The Landmark Hotel Bangkok’da THB 9,000 ve üzeri harcamanızda 5% para iadesi alın.

Katılan Mağazalar

Hak kazanan işlemler yalnızca Mastercard tarafından işlenenlerle sınırlıdır ve yalnızca işlem ülkesi dışında verilen uygun bir Mastercard kartıyla yapılabilir.