Mastercard® Yurt Dışı İndirim Programı

Geçerlilik Tarihi: 1 Temmuz 2019 – 31 Aralık 2019

 

Bergdorf Goodman'da tek seferde yapacağınız 500 USD ve üzeri harcamanıza 25 USD para iadesi alın.

Katılan Mağazalar

Bergdorf Goodman'da vergiler dahil ve indirimler hariç olmak üzere tek seferde yapılan 500 USD ve üzeri ödemelerde geçerlidir. ABD'de mağaza içinde USD cinsinden yapılan ödemelerde geçerlidir. Mağazadan teslim için internetten verilen siparişlerde geçerli değildir.

 

Bloomingdale's'de tek seferde yapacağınız 350 USD ve üzeri harcamanıza 25 USD para iadesi alın.

Katılan Mağazalar

Bloomingdales'de vergiler dahil ve indirimler hariç olmak üzere tek seferde yapılan 350 USD ve üzeri ödemelerde geçerlidir. ABD'de mağaza içinde USD cinsinden yapılan ödemelerde geçerlidir.

 

Brooks Brothers'da 300 USD ve üzeri her harcamanıza 50 USD para iadesi alın.

Katılan Mağazalar

Vergiler dahil ve indirimler hariç olmak üzere, havalimanı mağazaları hariç tüm Brooks Brothers perakende ve fabrika satış mağazalarındaki 300 USD ve üzeri alışverişlerde geçerlidir. İnternetten veya telefonla alışverişlerde geçerli değildir. Önceki alışverişler için geçerli değildir. İstisnalar uygulanır.

 

TÜM otel rezervasyonlarında %5 para iadesi alın. Tüm otellerde geçerlidir. Minimum harcama şartı yoktur. GoAviaTravel.com sitesine gidin ve "Mastercard" kodunu girin.

Kampanyaya katılan bir Mastercard kuruluşundan alınan geçerli bir Mastercard kullanılmalıdır. Tüm ödemeler vergiler dahil ve indirimler hariç olmak üzere GoAviaTravel.com sitesinde USD cinsinden işlenir.

 

Hard Rock Cafe'de tek seferde yapacağınız 100 USD ve üzeri harcamanıza 10 USD para iadesi alın.

Katılan Mağazalar

Hak kazanan işlemler yalnızca Mastercard tarafından işlenenlerle sınırlıdır ve yalnızca işlem ülkesi dışında verilen uygun bir Mastercard kartıyla yapılabilir. Teklif, Birleşik Krallık'taki, restoranda tüketilen şirket tarafında sahip Hard rock Cafe lokasyonlarında, yemek ve içecek harcamalarında geçerlidir. Hard Rock casino ve otellerde, grup ve özel etkinliklerinde, biletli ve canlı performanslarda, Rock Shops®'da, imtiyazlı kafelerde ve internet üzeri alışverişlerde geçerli değildir. Farklı indirim ve teklifler ile birleştirilemez. Geçerlilik tarihi geçmiş harcamalarda geçerli değildir. Yasaların yasakladığı yerlerde geçersizdir.

 

Hugo Boss'da 400 USD ve üzeri her harcamanıza 40 USD para iadesi alın.

Katılan Mağazalar

Hugo and Boss tarafından işletilen tam fiyatlı Hugo Boss mağazalarında vergiler dahil ve indirimler hariç olmak üzere 400 USD ve üzeri ödemelerde geçerlidir. Bu teklif, fabrika satış, havaalanı, imtiyazlı mağazalar, büyük mağazaların içerinde yer verilen Hugo Boss mağazalarında ya da internet alışverişlerinde geçerli değildir. Geçmiş harcamalarda geçerli değildir. Farklı koşullar hariç tutulabilir.

 

Loews Hotels'de 500 USD ve üzeri her harcamanıza 50 USD para iadesi alın.

Katılan Mağazalar

Loews Hotel'de vergiler dahil ve indirimler hariç olmak üzere 250 USD ve üzeri ödemelerde geçerlidir. ABD'de mağaza içinde USD cinsinden yapılan ödemelerde geçerlidir. Teklif Universal Orlando Resort'da geçerli değildir. Gruplar, anlaşmalı hesaplar ya da ekip üyeleri fiyatlarında için geçerli değildir. Teklif, farklı bir promosyon ile birleştirilemez. Mevcut rezervasyonlar için geçerli değildir.

 

Lorna Jane'de 300 USD ve üzeri her harcamanıza 50 USD para iadesi alın.

Katılan Mağazalar

Lorna Jane'de vergiler dahil ve indirimler hariç olmak üzere 300 USD ve üzeri ödemelerde geçerlidir. ABD'de mağaza içinde veya internet mağazasında USD cinsinden yapılan ödemelerde geçerlidir.

 

Original Penguin'de 200 USD ve üzeri her harcamanıza 25 USD para iadesi alın.

Katılan Mağazalar

Original Penguin'de vergiler dahil ve indirimler hariç olmak üzere 200 USD ve üzeri ödemelerde geçerlidir. ABD'de mağaza içinde USD cinsinden yapılan ödemelerde geçerlidir.

 

Saks Fifth Avenue'da tek seferde yapacağınız 250 USD ve üzeri harcamanıza 25 USD para iadesi alın.

Katılan Mağazalar

Saks Fifth Avenue'da vergiler dahil ve indirimler hariç olmak üzere tek seferde yapılan 250 USD ve üzeri ödemelerde geçerlidir. ABD'de mağaza içinde USD cinsinden yapılan ödemelerde geçerlidir. Saks.com, Saks Off 5th mağazaları, saksoff5th.com, hediye kartıyla alışverişler veya ön sipariş verilen ürünlerde geçerli değildir.

 

The Cheesecake Factory'de 100 USD ve üzeri her harcamanıza 10 USD para iadesi alın.

Katılan Mağazalar

The Cheesecake Factory'de vergiler dahil ve indirimler hariç olmak üzere 100 USD ve üzeri ödemelerde geçerlidir. ABD'de mağaza içinde USD cinsinden yapılan ödemelerde geçerlidir. 100 USD ödeme tek seferde yapılmalıdır. Eve servislerde geçerli değildir.

 

The Peninsula Hotel New York'ta yapacağınız 1000 USD ve üzeri harcamanıza 100 USD para iadesi alın.

Katılan Mağazalar

1000 USD ve üzeri harcama yapın, 100 USD para iadesi alın. Teklif tek seferliktir. The Peninsula Hotel New York'ta geçerlidir. Konaklamanızın ödemesi 30 Haziran 2019'a kadar yapılmalıdır.

 

Tory Burch'de 250 USD ve üzeri her harcamanıza 25 USD para iadesi alın.

Katılan Mağazalar

Tory Burch'de vergiler dahil ve indirimler hariç olmak üzere 250 USD ve üzeri ödemelerde geçerlidir. ABD'de mağaza içinde USD cinsinden yapılan ödemelerde geçerlidir.

 

Tourneau'de 1000 USD ve üzeri her harcamanıza 250 USD para iadesi alın.

Katılan Mağazalar

1/4/2019 - 30/6/2019 arasında geçerlidir. 1000 USD ve üzeri saat alışverişlerinde 250 USD kart bakiyesi. Teklife Rolex, Cartier ve Patek Philippe markaları dahil değildir. Diğer markalarla ilgili bazı kısıtlamalar olabilir. Her müşteri için bir işlemle sınırlıdır. Diğer promosyonlarla birleştirilemez.

 

Uber'de 20 USD ve üzeri her harcamanıza 2 USD para iadesi alın.

Katılan Mağazalar

Amerika'da gerçekleştirdiğiniz seyahetlerde vergiler dahil ve indirimler hariç olmak üzere 20 USD ve üzeri ödemelerde 2 USD iade alın. 1 Ekim 2019 ile 31 Aralık 2019 tarihleri arasında, Uber aplikasyonu üzerinden yapılan rezervasyonlarda geçerlidir. Ödeme Mastercard ile yapılmalıdır. Müşteri başına limit 1 (bir)'dir. Teklif başkasına devr edilemez. Hediye kartları, geçmiş harcamalar ve Uber Eats için geçerli değildir.

 

The Peninsula Hotel Beverly Hills'te yapacağınız 1000 USD ve üzeri harcamanıza 100 USD para iadesi alın.

The Peninsula Hotel Beverly Hills

1000 USD ve üzeri harcama yapın, 100 USD para iadesi alın. Teklif tek seferliktir. The Peninsula Hotel New York'ta geçerlidir. Konaklamanızın ödemesi 31 Aralık 2019'a kadar yapılmalıdır.