Mastercard® Yurt Dışı İndirim Programı

Geçerlilik Tarihi: 1 Ocak 2020 – 30 Eylül 2020

Anatomie'de 300$ veya daha fazla harcayın, 30$ para iadesi kazanın.

Anatomie.com veya Miami, FL'deki World Headquarters mağazasında vergiler dahil olmak üzere 300 $ veya daha fazla alışveriş yapıldığında geçerlidir. ABD'deki mağaza içi ve online satın alımlar için ABD doları cinsinden geçerlidir. Hediye kartları ve satış öğeleri promosyonda geçerlidir. Promosyon, başka hiçbir indirim koduyla birleştirilemez. Nakliye ücretleri ayrıca uygulanır. Teklif, kayıtlı kart başına bir kullanım ile sınırlıdır.

 

Bergdorf Goodman'da 500$ veya daha fazla harcayın, 25$ para iadesi kazanın.

Katılan Mağazalar

Bergdorf Goodman'da tek seferde, vergi ve indirimler dahil 500$ ve üzeri alışverişlerde geçerlidir. Amerika'daki mağaza içinde dolar üzerinden yapılan satın almalar için geçerlidir. Mağazadan teslim alma için verilen online siparişlerde geçerli değildir.

 

Bloomingdale'de 350 $ veya daha fazla harcama yapın, 25 $ para iadesi kazanın.

Katılan Mağazalar

Bloomingdale's mağazalarında tek seferde, vergi ve indirimler dahil 350$ ve üzeri alışverişlerde geçerlidir. ABD Doları cinsinden ABD mağaza içi satın alımlar için geçerlidir.

 

Brooks Brothers'da 300$ veya daha fazla harcayın, 50$ para iadesi kazanın.

Katılan Mağazalar

Havaalanı mağazaları hariç tüm Brooks Brothers ABD Perakende ve Fabrika mağazalarında vergiler ve indirimlerden sonra dahil olmak üzere 300 USD veya daha fazla alışverişiçin geçerlidir. online veya telefonla geçerli değildir. Önceki satın alma işlemlerinde geçerli değildir. Diğer istisnalar mevcuttur.

 

Hard Rock Cafe'de 100 $ veya daha fazla harcayın, 10 $ para iadesi kazanın.

Katılan Mağazalar

Tek bir yiyecek ve içecek için geçerli olan teklif, yalnızca Amerika Birleşik Devletleri'ndeki şirkete ait Hard Rock Cafe konumlarında yemek içindir. Hard Rock casinolarında ve otellerinde, grup ve özel etkinlikler, biletli ve canlı performanslar, Rock Shops®, franchise kafeler veya online satın alımlar için kullanılamaz. İndirim, malları, hediye kartlarını, vergileri ve armağanları içermez. Diğer teklifler veya indirimlerle birleştirilemez. Son kullanma tarihi geçen alışverişlerde geçerli değildir, yasalarca yasak olan yerlerde geçersizdir.Sadece aşağıda yer alan yerlerde geçerlidir: Hard Rock Cafe Anchorage, Hard Rock Cafe Atlanta, Hard Rock Cafe Atlantic City, Hard Rock Cafe Baltimore, Hard Rock Cafe Biloxi, Hard Rock Cafe Boston, Hard Rock Cafe Chicago, Hard Rock Cafe Dallas, Hard Rock Cafe Denver, Hard Rock Cafe Foxwoods, Hard Rock Cafe Hollywood FL, Hollywood Blvd Hard Rock Cafe Hollywood, Universal CityWalk de Hard Rock Cafe Hollywood, Hard Rock Cafe Honolulu, Hard Rock Cafe Houston, Hard Rock Cafe Key West, Hard Rock Cafe Las Vegas, Hard Rock Cafe Cafe Louisville, Amerika Hard Rock Cafe Mall, Hard Rock Cafe Memphis, Hard Rock Cafe Miami, Hard Rock Cafe Myrtle Beach, Hard Rock Cafe Nashville, Hard Rock Cafe New Orleans, Hard Rock Cafe New York Times Meydanı, Hard Rock Cafe Niagara Falls ABD, Hard Rock Cafe Orlando , Hard Rock Cafe Philadelphia, Hard Rock Cafe Phoenix, Hard Rock Cafe Pigeon Forge, Hard Rock Cafe Pittsburgh, Hard Rock Cafe San Antonio, Hard Rock Cafe San Francisco, Hard Rock Cafe Seattle, Hard Rock Cafe Washington DC, Hard Rock Cafe Yankee Stadyumu.

H&M'de 100$ veya daha fazla harcayın, 5 $ para iadesi kazanın.

Geçerli vergiler ve indirimler dahil olmak üzere tekseferde 100 ABD doları veya daha fazla alışverişlerde geçerli teklif. Teklif sadece ABD'de H&M'de geçerlidir. Yalnızca mağaza da yapılan satın alımlarda geçerlidir. Teklif, kayıtlı kart başına bir kullanım ile sınırlıdır.

 

Loews Hotels'de 500$ veya daha fazla harcayın, 50$ para iadesi kazanın.

Katılan Mağazalar

Katılımcı Lowes Hotels noktalarında vergi ve indirimler dahil 500$ ve üzeri alışverişlerde geçerlidir. ABD Doları cinsinden ABD mağaza içi satın alımlar için geçerlidir. Teklif Universal Orlando Resort'ta mevcut değil. Gruplar, müzakere edilen hesaplar veya ekip üyesi ücretleri için geçerli değildir. Diğer promosyon teklifleriyle birleştirilemez. Mevcut rezervasyonlar için geçerli değildir.

Uluslararası Nakliye ile kapınıza kadar getiren Hızlı, Uygun Fiyatlı US Stores Mağazalarından Alışveriş Yapın!

Katılan Mağazalar

Promosyon, MyUS'a ilk kez kaydolan tüm MasterCard kart sahiplerine açıktır. Bu teklif avantajlarından yararlanmak için kayıt promosyon URL linkini takip ederek tamamlanmalıdır: www.myus.com/welcome/mastercardpremium/. Nakliye indirimleri, geçerli bir MasterCard ile ödeme yaparken kayıt tarihinden itibaren 2 yıl geçerlidir ve yalnızca DHL, FedEx veya UPS gönderilerinde geçerlidir. İndirimler yalnızca MyUS.com hizmetlerinde geçerlidir ve satın alınan ürünlerde geçerli değildir.

 

Original Penguin'de 200$ veya daha fazla harcayın, 25$ para iadesi kazanın.

Katılan Mağazalar

Original Penguin'de vergiler ve indirimlerden sonra 200 TL veya daha fazla alışveriş için geçerlidir. ABD Doları cinsinden ABD mağaza içi satın alımlar için geçerlidir.

 

Saks Fifth Avenue'de 250$ veya daha fazla harcayın, 25$ para iadesi kazanın.

Katılan Mağazalar

Saks Fifth Avenue mağazalarında vergiler ve indirimlerden sonra tek seferde yapılan 250$ ve üzeri satın alımlarda geçerlidir. ABD Doları cinsinden ABD mağaza içi satın alımlar için geçerlidir. Saks.com, Saks Off 5th mağazalarından, saksoff5th.com'da, hediye kartı alımlarında veya ön-sipariş ürünlerinde geçerli değildir.

 

Cheesecake Factory'de 100$ veya daha fazla harcayın, 10$ para iadesi kazanın.

Katılan Mağazalar

The Cheececake Factory'de vergiler ve indirimlerden sonra tek seferde 100$ ve üzeri alışverişlerde geçerlidir. ABD Doları cinsinden ABD mağaza içi satın alımlar için geçerlidir.. Tek bir işlemde 100$'lık satın alma işlemi yapılmalıdır. Teslimat satın alımlarında geçerli değildir.

 

The Peninsula Hotel Beverly Hills'te yapacağınız 1000 USD ve üzeri harcamanıza 100 USD para iadesi alın.

The Peninsula Hotel Beverly Hills

1000 USD ve üzeri harcama yapın, 100 USD para iadesi alın. Teklif tek seferliktir. The Peninsula Hotel Beverly Hills'te geçerlidir. Konaklamanızın ödemesi 30 Haziran 2020'ye kadar yapılmalıdır.

 

The Peninsula Hotel New York'ta yapacağınız 1000 USD ve üzeri harcamanıza 100 USD para iadesi alın.

Katılan Mağazalar

1000 USD ve üzeri harcama yapın, 100 USD para iadesi alın. Teklif tek seferliktir. The Peninsula Hotel New York'ta geçerlidir. Konaklamanızın ödemesi 30 Haziran 2020'ye kadar yapılmalıdır.

 

Tory Burch'de 250 USD ve üzeri her harcamanıza 25 USD para iadesi alın.

Katılan Mağazalar

Tory Burch'de vergiler dahil ve indirimler hariç olmak üzere 250 USD ve üzeri ödemelerde geçerlidir. ABD'de mağaza içinde USD cinsinden yapılan ödemelerde geçerlidir.

 

Tourneau'de 1000 USD ve üzeri her harcamanıza 250 USD para iadesi alın.

Katılan Mağazalar

01/04/2020 ile 30/06/2020 tarihleri arasında geçerlidir. Saat alımlarında 1000$ veya daha fazla harcamalarda 250$'lık ekstre kredisine hak kazanın. Teklif, Rolex, Cartier ve Patek Philippe için geçerli değildir. Başka marka kısıtlamaları da geçerlidir. Müşteri başına bir satın alma sınırı vardır. Başka promosyon veya tekliflerle birleştirilemez, önceki satın alımlara uygulanamaz. Tourneau At Bloomingdale's Century City, Tourneau Outlet mağazalarında veya Tourneau.com'da geçerli değildir.

 

Uber'de 20 USD ve üzeri her harcamanıza 2 USD para iadesi alın.

Katılan Mağazalar

01/04/2020 ile 30/06/2020 tarihleri arasında Amerika'da Uber Ride uygulaması aracılığıyla talep edilen 20 ABD doları veya daha fazla (vergiler ve indirimler dahil) tutan yolculuklarda Mastercard'dan $2 ekstre kredisi alın. Tekliften faydalanabilmek için yolculuk ücreti Mastercard'ınızla ödenmelidir. Teklif, müşteri başına 1 kullanım ile sınırlı olup, devredilemez. Hediye kartları, geçmiş satın alımlar ve Uber Eats siparişlerinde kullanılamaz.

Uber Eat'de tek seferde 25 USD ve üzeri harcamanıza 5 USD para iadesi alın.

Katılan Mağazalar

01/04/2020 ile 30/06/2020 tarihleri arasında Amerika'da Uber Ride uygulaması aracılığıyla talep edilen 25$ veya daha fazla (vergiler ve indirimler dahil) tutan yolculuklarda Mastercard'dan 5$ ekstre kredisi alın. Tekliften faydalanabilmek için yolculuk ücreti Mastercard'ınızla ödenmelidir. Teklif, müşteri başına 1 kullanım ile sınırlı olup, devredilemez. Hediye kartları, geçmiş satın alımlar ve Uber Ride siparişlerinde kullanılamaz.